smt-prof@smt-prof.com.ua

SMT Монтаж плат

Обладнання для SMD монтажу. Принтери для нанесення паяльної пасти через трафарет. Машини для встановлення компонентів. Паяльні печі. Конвеєри для переміщення плат.

Докладно
THT Монтаж в отвори

Обладнання для монтажу компонентів в отвори плат. Автоматичні машини для встановлення електронних компонентів в отвори плат. Машини селективної пайки і пайки хвилею припою.

Докладно
Чищення плат і трафаретів

Обладнання для очищення електронних блоків після пайки. Миття трафаретів для нанесення паяльної пасти і технологічної оснастки. Технічне обслуговування обладнання для паяння.

Докладно
Нанесення покриття

Обладнання для нанесення захисних покритий на електронні плати. Машини для селективного нанесення покриттів, герметизація і заповнення. Полімеризація. Інспекція покриття.

Докладно
Автоматична інспекція

Обладнання для інспекції нанесення паяльної пасти (SPI). Автоматичні машини для інспекції компонентів SMD і компонентів в отворах плат після пайки (AOI).

Докладно
Обробка проводів

Обладнання для обробки проводів і кабелів. Машини для автоматичного різання і чищення. Лудіння. Затискання терміналів. Модулі для комплексної обробки проводів.

Докладно
СКЛАДАННЯ ЕЛЕКТРОНІКИ

SMART рішення для серійного виробництва
JUKI Smart Solutions

Встановлення SMD

Машини для встановлення SMD від JUKI підходять для різних типів виробництв від дрібних до великих серій. Це оптимальне рішення для компаній яким потрібні надійні і довгострокові рішення.

Монтаж в отвори

Обладнання для встановлення в отвори плат. JUKI встановлюють різні компоненти складної форми. Висока точність і надійність. Можливість вбудовування в лінії SMT без зниження циклу виробництва.

Принтери

Трафаретні принтери JUKI - це машини найвищої якості. Доступні для друкованих плат різних розмірів. Використовуються з обладнанням JUKI для монтажу плат, створюючи SMART рішення для SMT.

Інспекция SPI, AOI

Рішення JUKI для інспекції нанесення паяльної пасти (SPI) і автоматичної інспекції монтажу компонентів допоможуть заощадити ресурси і виявляти помилки на ранніх етапах виробництва електроніки.

SMART склади

JUKI пропонує інтелектуальних рішень для зберігання і підготовки компонентів. Ефективна система комплектування економить час і гроші на протязі всього виробничого процесу складання електроніки.

Печі паяльні

Паяльні печі JUKI забезпечують мінімальний відхилення температур на електронних платах. Можливість пайки в азотному середовищі. Мінімальне технічне обслуговування. Інтеграція в систему управління.

Переміщення плат

Рішення JUKI по переміщенню плат дозволяють підібрати обладнання під індивідуальні вимоги. Від невеликих виробництв до великих лінійних рішень. Спеціальні пропозиції для нестандартних завдань.

Керування

Програмні рішення JUKI підвищують продуктивність та єффективність виробництва. Модульна концепція програмного забезпечення дозволяє орієнтуватися на індивідуальні вимоги замовників.

SMT для серійного виробництва

Виробничі рішення для серійного випуску плат
SMART - SMT лінія монтажу плат

SMART лінія для поверхневого монтажу від провідного світового постачальника комплексних рішень для виробництва електроніки – JUKI (Японія). Лінія повністю автоматична та дозволяє якісно збирати плати від простих до складних виробів електроніки. Висока гнучкість обладнання дозволяє використовувати лінію для збирання різних електронних плат як для виробників власних виробів (OEM) так і для компаній, що надають послуги складання електроніки (EMS).
  • Специфікація лінії:
  • Продуктивність лінії, макс - 47 000 комп/час (реальна швидкість розраховується за конкретним виробом)
  • Компоненти, що встановлюються - 008004 ~ 74 мм / 50 × 150 мм, висота до 25мм
  • Розмір плат - 510х370мм
  • Кількість місць під живильники 8мм - 112
  • Довжина лінії приб. - 13м
MB814 Пристрій для завантаження друкованих плат

Завантажувач - Розвантажувач плат

Обладнання завантаження друкованих плат з магазину на виробничу лінію. Друковані плати попередньо встановлені до магазину. Монтаж друкованих плат -SMT

G-TITAN автоматичний трафаретний принтер

Принтер паяльної пасти автомат

Автоматичний принтер пасти для нанесення паяльної пасти на контактні площадки друкованих плат через трафарет в автоматичній лінії монтажу плат SMT

RS-1R JUKI Установник електронних компонентів

Установник електронних компонентів

Установник електронних компонентів для серійного виробництва монтажу електронних компонентів - SMT на друковані плати. Для поверхневого монтажу плат

LIGHT серія - Бюджетні з'єднувальні конвеєри для друкованих плат

Переміщення друкованих плат

Обладнання для переміщення друкованих плат у виробничій лінії. Устаткування дозволяє працювати з платами від 50 до - 508 мм. Монтаж друкованих плат - SMT

RS 800 Конвеєрна конвекційна паяльна піч

Система конвекційної пайки

система конвекційної пайки для монтажу електронних компонентів на плати. Спосіб нагріву примусова конвекція. Застосовується складання друкованих плат

MB815 Пристрій для розвантаження друкованих плат

Завантажувач - Розвантажувач плат

Обладнання вивантаження друкованих плат з магазину на виробничу лінію. Друковані плати встановлюються до магазину. Поверхневий монтаж друкованих плат

Для отримання повної інформації контактуйте з нашими фахівцями.

Ми на зв'язку повний робочий день!

НАБИРАЙТЕ ЗАРАЗ!

050.440.9925

Повідомлення
High End Обладнання

Мінімальні ризики при постачанні обладнання. Машини від лідируючих виробників обладнання для монтажу плат.

Комплексні рішення

Оптимізовані комплексні виробничі рішення під вимоги Замовника. Організація виробничих процесів.

Запуск обладнання і навчання

Пусконалагоджувальні роботи для запуску обладнання Замовника. Відпрацювання процесів. Технічне навчання.

Технічна підтримка

Технічна і технологічна підтримка віддалено по телефону та електронною поштою. Виїзд фахівців на вимогу.