smt-prof@smt-prof.com.ua

SMT PROF

Постачання технологічного обладнання та матеріалів для забезпечення виробництва електроніки. Комплексні рішення для складально-монтажних виробництв.
SMT PROF

SMART рішення для виробництва – запорука вашого успіху

25 РОКІВ ДОСВІД РОБОТИ В ГАЛУЗІ

Найкращі технічні експерти

Комплексні рішення та повна інтеграція технологічного обладнання при організації виробництва електроніки – це запорука успішного просування до Industry 4.0, повної автоматизації та диджиталізації виробництва.

Дізнатися більше
ОПТИМІЗАЦІЯ

Спільна оптимізація складу обладнання з технічного завдання Замовника.

ПОСТАЧАННЯ

Постачання обладнання з мінімальними ризиками від провідних світових виробників.

ПІДТРИМКА

Технічна підтримка обладнання та технологічна підтримка процесів. Віддалено та з виїздом на завод Замовника.

Повна автоматизація виробництва.Прийміть виклик!

Інжинірингові рішення
для виробництва електроніки.

Поверхневий монтаж - SMT

Організація поверхневого монтажу електронних компонентів на друковані плати з автоматичною інспекцією нанесення пасти та монтажу.

Монтаж в отвори - THT

Організація монтажу електронних компонентів в отвори друкованих плат із застосуванням автоматичної установки компонентів та групової пайки.

Очищення плат та трафаретів

Організація технологічних процесів очищення зібраних електронних блоків після проведення монтажу компонентів. Чищення трафаретів та оснащення.

Нанесення захисних покриттів

Організація процесів нанесення захисних покриттів на зібрані електронні блоки з подальшим затвердінням. Інспекція якості нанесення.

Поділ групових панелей

Організація виробничих ділянок для автоматичного розділення групових заготовок друкованих плат. Механічні роутери та лазерне різання.

Зберігання комплектації

Організація автоматичного обліку та складування комплектації з подальшою інтеграцією обладнання з виробничими лініями та системами обліку.

Наші замовники