smt-prof@smt-prof.com.ua

Наша Історія

Ми не просто створюємо проекти.
Ми їх успішно реалізуємо.

Історія розвитку це не тільки історія успіху. Життя складається з маленьких кроків, які створюють свій унікальний шлях становлення та зростання. Вирішуючи складні та комплексні завдання, ми ростемо та розвиваємося разом з нашими Замовниками.

2014

Запуск проекту SMT PROF

Спільно з компанією Когіто стартував проект SMT PROF. Ми отримали офіційну дистриб'юцію від світового виробника промислових миючих рідин - ZESTRON. Наша компанія не лише продавала матеріали, а й забезпечувала технологічну підтримку процесів миття електронних плат.

2015

Перше постачання обладнання

Перший продаж та запуск автоматичного обладнання початкового рівня для монтажу електронних компонентів на друковані плати. Початок комплексних проектів від підготовки складу обладнання за технічним завданням Замовника до випуску готового виробу.

2016

Технічне навчання спеціалістів

Початок проведення регулярних технічних семінарів за тематиками: технологія поверхневого монтажу, технологія процесів відмивання електроніки та ін. У семінарах беруть участь представники світових виробників обладнання та матеріалів для виробництва електронників.

2017

Перші великі проекти

Спільно з європейськими партнерами (компанія JSD Polska) вперше в Україні було запущено виробничу лінію поверхневого монтажу електронних компонентів на базі установників Siplace SX2 та лінію монтажу електронних компонентів в отворі на базі машини для паяння хвилею припою Vitronics Soltec.

2018

Продовження великих проектів

Продуктивне продовження співпраці з європейськими партнерами (компанія JSD Polska). Цього року було успішно реалізовано проект з оснащення виробництва української EMS компанії обладнанням для поверхневого монтажу: Eby DEK, Eby Siplace, Vitronics Soltec, 3D AOI Omron.

2019

Створення сервісної служби

Компанія ІКТ інвестувала у проект SMT PROF. Ми стали частиною групи компаній ІКТ. Спільно створили команду досвідчених фахівців з технічної підтримки наших замовників. Українські заводи тепер можуть отримувати технічну підтримку у мінімальні терміни з виїздом інженерів.

2020

Партнерство з JUKI

SMT PROF став офіційним дистриб'ютором комплексних рішень для виробництва електроніки від японського виробника обладнання JUKI, який є одним із світових лідерів з виробництва автоматичного обладнання для монтажу компонентів та інспекції.

2021

Організація ДЕМО-ЗАЛУ

Цього року було створено ДЕМО-ЗАЛ для українських замовників. У залі представлено обладнання від JUKI для поверхневого монтажу електронних компонентів: принтер паяльної пасти – G-Titan, установник електронних компонентів - RS-1, паяльна піч з пайкою в азотному середовищі – RS1000N

2022

Продовження слідує

Не дивлячись на війну, ми все ж таки працюємо. Завершуємо минулорічні проекти з постачання лінії для нанесення захисних покриттів на друковані плати від американського виробника - PVA. Запускаємо новий проект з постачання 3-х ліній для монтажу в отвори плат на базі селективки від Inertec.

High End Обладнання

Мінімальні ризики при постачанні обладнання. Машини від лідируючих виробників обладнання для монтажу плат.

Комплексні рішення

Оптимізовані комплексні виробничі рішення під вимоги Замовника. Організація виробничих процесів.

Запуск обладнання і навчання

Пусконалагоджувальні роботи для запуску обладнання Замовника. Відпрацювання процесів. Технічне навчання.

Технічна підтримка

Технічна і технологічна підтримка віддалено по телефону та електронною поштою. Виїзд фахівців на вимогу.