smt-prof@smt-prof.com.ua

Лінія монтажу в отвори плат

Лінія монтажу електронних компонентів в отвори друкованых плати – THT. Від конвеєрного ручного встановлення компонентів – до повної автоматизації.
Незважаючи на стрімкий розвиток технології поверхневого монтажу SMT, монтаж електронних компонентів в отвори друкованих плат не помер. Завдяки розвитку автомобільної електроніки, електромобілів збільшилася кількість силових блоків у наших автомобілях, які вимагають великосерійного виробництва та високоякісного вивідного монтажу. Лінії монтажу в отвори можуть організовуватися в умовах серійного виробництва з автоматичною і ручною установкою компонентів в отвори та в умовах дрібносерійного виробництва монтажу плат з окремими машинами

РУЧНИЙ МОНТАЖ

popup video
Ручне встановлення компонентів в отвори

В умовах серійного та дрібносерійного виробництва монтаж електронних компонентів в отворах плат може виконуватись монтажниками. І тому організуються спеціальні робочі місця. Робочі місця для встановлення компонентів в отвори можуть бути окремими або організовані в конвеєр. Конвеєр складається з окремих сегментів, де розміщується робоче місце монтажника. Далі по конвеєру плата з компонентами надходить на обладнання для паяння (машина для селективного паяння або машина для паяння хвилею припою).


Докладно...

АВТОМАТИЧНИЙ МОНТАЖ

popup video
Автоматичне встановлення компонентів в отвори

Для повної автоматизації встановлення електронних компонентів застосовуються спеціальні установники компонентів в отвори плат. Якщо раніше це були великі громіздкі машини, то зараз це компактне обладнання, яке може інтегруватися в звичайну лінію поверхневого монтажу. Багатозадачні машини встановлюють компоненти в отвори плат та на поверхню плат в одному конструктиві. Далі плата із встановленими компонентами надходить на обладнання для паяння


Докладно...

Для отримання повної інформації контактуйте з нашими фахівцями.

Ми на зв'язку повний робочий день!

НАБИРАЙТЕ ЗАРАЗ!

050.440.9925

Повідомлення
ПОВЕРХНЕВИЙ МОНТАЖ І МОНТАЖ В ОТВОРИ, ЗАХИСТ І ІНСПЕКЦІЯ

Комплексні рішення для виробництва електроніки
Автоматизація процесів складання плат

Монтаж на поверхню

Комплексні рішення для SMT. Виробничі лінії для поверхневого монтажу (SMT) виробництва монтажу друкованих плат. Устаткування початкового рівня для дрібносерійного виробництва і лінії для серійних виро...

Монтаж в отвори

Комплексні рішення для монтажу електронних компонентів в отвори друкованих плат. Повна автоматизація встановлення компонентів в отвори плат. Селективна і групова пайка компонентів.

Нанесення покриття

Комплексні рішення для нанесення захисних покриттів на плати. Автоматичне окремо-стояче обладнання. Автоматизовані лінії з отвердінням покриття і автоматичною інспекцією.

Інспекція

Комплексні рішення для оптимізації процесів оптичної інспекції якості монтажу компонентів на плати. Окремо-стоячі лінії AOI для обслуговування декількох складальних ліній.

High End Обладнання

Мінімальні ризики при постачанні обладнання. Машини від лідируючих виробників обладнання для монтажу плат.

Комплексні рішення

Оптимізовані комплексні виробничі рішення під вимоги Замовника. Організація виробничих процесів.

Запуск обладнання і навчання

Пусконалагоджувальні роботи для запуску обладнання Замовника. Відпрацювання процесів. Технічне навчання.

Технічна підтримка

Технічна і технологічна підтримка віддалено по телефону та електронною поштою. Виїзд фахівців на вимогу.