smt-prof@smt-prof.com.ua

Автоматична оптична інспекція - AOI

Автоматична оптична інспекція (AOI) якості монтажу електронних компонентів на друковані плати. Застосовується в технології поверхневого монтажу - SMT.
Автоматична оптична інспекція - передове рішення для технологічних процесів управління якістю та показник високого рівня організації виробництва. Системи застосовуються для контролю нанесення паяльної пасти на друковані плати (SPI) та контролю встановлення та монтажу електронних компонентів (AOI). Для багатономенклатурного виробництва може бути проблемою комплектувати кожну невелику лінію дорогою машиною AOI. За наявності невеликої кількості простих ліній з одним установником оптимальне рішення – організація окремої лінії автоматичної оптичної інспекції.

ЛІНІЯ AOI

popup video
Окрема лінія для оптичної інспекції

За наявності двох – трьох невеликих ліній поверхневого монтажу може бути дорого встановлювати хорошу систему автоматичної оптичної інспекції для кожної лінії. А прості машини AOI можуть не виявляти критичні дефекти для виробів з підвищеними вимогами до експлуатації. У таких випадках оптимальне рішення – організувати окрему лінію для оптичної інспекції. Лінія має просту комплектацію та складається з машини AOI, пристроїв завантаження та вивантаження плат, відбракувального конвеєра або буферного пристрою


Докладно...

Для отримання повної інформації контактуйте з нашими фахівцями.

Ми на зв'язку повний робочий день!

НАБИРАЙТЕ ЗАРАЗ!

050.440.9925

Повідомлення
ПОВЕРХНЕВИЙ МОНТАЖ І МОНТАЖ В ОТВОРИ, ЗАХИСТ І ІНСПЕКЦІЯ

Комплексні рішення для виробництва електроніки
Автоматизація процесів складання плат

Монтаж на поверхню

Комплексні рішення для SMT. Виробничі лінії для поверхневого монтажу (SMT) виробництва монтажу друкованих плат. Устаткування початкового рівня для дрібносерійного виробництва і лінії для серійних виро...

Монтаж в отвори

Комплексні рішення для монтажу електронних компонентів в отвори друкованих плат. Повна автоматизація встановлення компонентів в отвори плат. Селективна і групова пайка компонентів.

Нанесення покриття

Комплексні рішення для нанесення захисних покриттів на плати. Автоматичне окремо-стояче обладнання. Автоматизовані лінії з отвердінням покриття і автоматичною інспекцією.

Інспекція

Комплексні рішення для оптимізації процесів оптичної інспекції якості монтажу компонентів на плати. Окремо-стоячі лінії AOI для обслуговування декількох складальних ліній.

High End Обладнання

Мінімальні ризики при постачанні обладнання. Машини від лідируючих виробників обладнання для монтажу плат.

Комплексні рішення

Оптимізовані комплексні виробничі рішення під вимоги Замовника. Організація виробничих процесів.

Запуск обладнання і навчання

Пусконалагоджувальні роботи для запуску обладнання Замовника. Відпрацювання процесів. Технічне навчання.

Технічна підтримка

Технічна і технологічна підтримка віддалено по телефону та електронною поштою. Виїзд фахівців на вимогу.