smt-prof@smt-prof.com.ua

Лінія поверхневого монтажу

Лінії поверхневого монтажу електронних компонентів на друковані плати – SMT. Від прототипування – до багатосерійного виробництва.
Поверхневий монтаж (SMT) – це вже класична технологія складання електронних блоків. Процес SMT ділиться на три основні етапи – нанесення паяльної пасти, встановлення електронних компонентів та пайка у печі оплавлення припою. Залежно від продукту та програми випуску лінії поверхневого монтажу можуть бути повністю автоматичними або окремими одиницями обладнання. При підвищених вимогах до якості виробів і великих програмах випуску лінії оснащуються автоматичними оптичними системами контролю нанесення паяльної пасти і монтажу електронних компонентів.

ПРОТОТИПИ

popup video
Обладнання для прототипування

Лінія SMT для дрібносерійного виробництва для виробництва прототипів включає три основні технологічні процеси: нанесення паяльної пасти, встановлення електронних компонентів на плату, плавлення паяльної пасти. Виробництво прототипів вимагає високої гнучкості та переходу на новий виріб без додаткового обладнання та технологічного оснащення. Тому обладнання для виробництва прототипів поєднує нанесення паяльної пасти дозатором та встановлення SMD на одному пристрої. Нанесення паяльної пасти дозатором знижує витрати на виготовлення трафаретів.


Докладно...

МАЛА СЕРІЯ

popup video
Обладнання для дрібносерійного виробництва.

Лінія SMD монтажу для дрібносерійного виробництва для виробництва включає три основні технологічні процеси: нанесення паяльної пасти, встановлення електронних компонентів на друковану плату, оплавлення паяльної пасти в печі. Нанесення паяльної пасти здійснюється на простому пристрої трафаретного друку з ручним переміщенням ракелів. Для виробів з високою щільністю монтажу рекомендуються напівавтоматичні пристрої для нанесення паяльної пасти. Встановлення електронних компонентів на плату здійснюється автоматично на установнику SMD початкового рівня. Оплавлення припою у конвеєрній печі початкового або середнього рівня. Устаткування лінії SMD монтажу має окреме виконання або зав'язується в лінію повністю або частково.


Докладно...

СЕРІЙНЕ ВИРОБНИЦТВО

popup video
Серійні виробничі лінії SMT

Лінія поверхневого монтажу для серійного виробництва для виробництва включає три основні технологічні процеси: нанесення паяльної пасти, встановлення електронних компонентів на друковану плату, оплавлення паяльної пасти в печі. Кожен процес виконується в автоматичному режимі та все обладнання зав'язане у лінію через конвеєри. Нанесення паяльної пасти здійснюється на автоматичному пристрої трафаретного друку з автоматичним суміщенням трафарету та друкованої плати. Встановлення електронних компонентів на плату здійснюється в автоматичному режимі на установнику SMD конвеєрного типу. Оплавлення припою відбувається у конвеєрній конвекційній печі із системою моніторингу температури. Для підвищення продуктивності лінія може доповнюватись пристроями автоматичного завантаження/розвантаження друкованих плат. Для підвищення якості лінія поверхневого монтажу комплектується пристроями автоматичного оптичного контролю монтажу (AOI) та автоматичною оптичною системою контролю нанесення паяльної пасти (SPI).


Докладно...

Industry 4.0

popup video
Впровадження Industry 4.0 на виробництві

Industry 4.0 - це термін, що означає четверту промислову революцію: оцифрування та автоматизацію виробництва спрямовану створення виробництва без участі людини. Досягнення в галузі мережевих технологій, машинного навчання, аналізу даних, робототехніки та інших технологій значно покращують виробничі процеси та знижують нашу залежність від людської праці та процесу прийняття рішень. Використовуючи цифрові рішення, виробництво може зменшити кількість людських помилок та підвищити швидкість адаптації промислових процесів до нової інформації.


Докладно...

Для отримання повної інформації контактуйте з нашими фахівцями.

Ми на зв'язку повний робочий день!

НАБИРАЙТЕ ЗАРАЗ!

050.440.9925

Повідомлення
ПОВЕРХНЕВИЙ МОНТАЖ І МОНТАЖ В ОТВОРИ, ЗАХИСТ І ІНСПЕКЦІЯ

Комплексні рішення для виробництва електроніки
Автоматизація процесів складання плат

Монтаж на поверхню

Комплексні рішення для SMT. Виробничі лінії для поверхневого монтажу (SMT) виробництва монтажу друкованих плат. Устаткування початкового рівня для дрібносерійного виробництва і лінії для серійних виро...

Монтаж в отвори

Комплексні рішення для монтажу електронних компонентів в отвори друкованих плат. Повна автоматизація встановлення компонентів в отвори плат. Селективна і групова пайка компонентів.

Нанесення покриття

Комплексні рішення для нанесення захисних покриттів на плати. Автоматичне окремо-стояче обладнання. Автоматизовані лінії з отвердінням покриття і автоматичною інспекцією.

Інспекція

Комплексні рішення для оптимізації процесів оптичної інспекції якості монтажу компонентів на плати. Окремо-стоячі лінії AOI для обслуговування декількох складальних ліній.

High End Обладнання

Мінімальні ризики при постачанні обладнання. Машини від лідируючих виробників обладнання для монтажу плат.

Комплексні рішення

Оптимізовані комплексні виробничі рішення під вимоги Замовника. Організація виробничих процесів.

Запуск обладнання і навчання

Пусконалагоджувальні роботи для запуску обладнання Замовника. Відпрацювання процесів. Технічне навчання.

Технічна підтримка

Технічна і технологічна підтримка віддалено по телефону та електронною поштою. Виїзд фахівців на вимогу.