smt-prof@smt-prof.com.ua

Лінія покриття друкованих плат

Лінія для нанесення захисного покриття на зібрані друковані плати. Повна автоматизація процесів нанесення та полімеризації матеріалу. УФ та ІЧ затвердіння.
Скрізь, де потрібна надійна робота та тривалі періоди експлуатації, важливу роль відіграє покриття захисним лаком. Принцип нанесення покриття залежить від геометрії та вимог захисту кожного електронного вузла. Не тільки метод нанесення покриття визначає, яку систему покриття використовувати. Важливе значення має программа випуску. "Мала" програма - це приблизно до 25 000 збірок на рік. "Велика" програма - до 3 мільйонів збірок на рік і більше. Коли йдеться про продуктивність від 25 000 до 50 000 одиниць на рік, необхідно ухвалити рішення про те, чи покривати збірки в окремих машинах або на лініях.

СЕЛЕКТИВНЕ

popup video
Нанесення методом занурення

Лінія для нанесення захисних покриттів за конфігурацією нагадує стандартну лінію поверхневого монтажу, лише без нанесення паяльної пасти. Завантаження плат у лінію виконують пристрої завантаження плат. Далі плата надходить у машину для селективного нанесення плат. Якщо нанесення з двох сторін плата перевертається та потрапляє у другу машину для нанесення покриттів. Залежно від типу захисних покриттів плата потрапляє в піч з ІЧ полімеризацією або УФ затвердіння.


Докладно...

ЗАНУРЕННЯМ

popup video
Автоматичне встановлення компонентів в отвори

Повне покриття друкованих плат в умовах серійного та багатосерійного виробництв потребує іншої організації лінії нанесення захисних покриттів. Для таких вимог застосовуються замкнуті лінії. Зібрані електронні плати занурюються в ємність із матеріалом і після цього надходять у камеру полімеризації. Два процеси покриття плат зануренням і затвердіння лаку відбуваються в одній машині. Залежно від матеріалів, що застосовуються, можуть бути створені спеціальні умови навколишнього середовища всередині машини (наприклад для силіконових покриттів)


Докладно...

Для отримання повної інформації контактуйте з нашими фахівцями.

Ми на зв'язку повний робочий день!

НАБИРАЙТЕ ЗАРАЗ!

050.440.9925

Повідомлення
ПОВЕРХНЕВИЙ МОНТАЖ І МОНТАЖ В ОТВОРИ, ЗАХИСТ І ІНСПЕКЦІЯ

Комплексні рішення для виробництва електроніки
Автоматизація процесів складання плат

Монтаж на поверхню

Комплексні рішення для SMT. Виробничі лінії для поверхневого монтажу (SMT) виробництва монтажу друкованих плат. Устаткування початкового рівня для дрібносерійного виробництва і лінії для серійних виро...

Монтаж в отвори

Комплексні рішення для монтажу електронних компонентів в отвори друкованих плат. Повна автоматизація встановлення компонентів в отвори плат. Селективна і групова пайка компонентів.

Нанесення покриття

Комплексні рішення для нанесення захисних покриттів на плати. Автоматичне окремо-стояче обладнання. Автоматизовані лінії з отвердінням покриття і автоматичною інспекцією.

Інспекція

Комплексні рішення для оптимізації процесів оптичної інспекції якості монтажу компонентів на плати. Окремо-стоячі лінії AOI для обслуговування декількох складальних ліній.

High End Обладнання

Мінімальні ризики при постачанні обладнання. Машини від лідируючих виробників обладнання для монтажу плат.

Комплексні рішення

Оптимізовані комплексні виробничі рішення під вимоги Замовника. Організація виробничих процесів.

Запуск обладнання і навчання

Пусконалагоджувальні роботи для запуску обладнання Замовника. Відпрацювання процесів. Технічне навчання.

Технічна підтримка

Технічна і технологічна підтримка віддалено по телефону та електронною поштою. Виїзд фахівців на вимогу.