smt-prof@smt-prof.com.ua

Паяльна паста і припій.

Матеріали для для свинцевої і Lead-free пайки. Паяльна паста преміум класу - Indium. Припій в дроті з флюсом для ручної пайки. Бруски для пайки хвилею припою.

Докладно
Рідини для чищення плат

Рідини для чищення електронних блоків, трафаретів і технологічного устаткування. Засоби для аналізу стану миючого розчину і забруднень на друкованій платі.

Докладно
Захисні покриття

Захисні покриття для електронних блоків. Акрилові, силіконові, поліуретанові, з УФ отвердінням. Двокомпонентні матеріали. Для автоматичного і ручного нанесення.

Докладно
СКЛАДАННЯ ЕЛЕКТРОНІКИ

SMART рішення для процесів очищення
ZESTRON High Precision Cleaning

Миття плат

Рідини для миття друкованих плат після паяння: VIGON US - відмивання ультразвуком, VIGON A201 - відмивання в струменевому обладнанні. ZESTRON FA + - універсальний миючий засіб. ph нейтральні рідини.

Миття трафаретів

Рідини для миття трафаретів: VIGON SC200 - універсальна рідина для миття трафаретів на водній основі. Ручне і машинне миття трафаретів. Чищення трафаретів у вбудованих в принтер очисниках.

Чищення машин

Миючі рідини для технічного обслуговування обладнання для пайки. Мийка паяльних печей, устаткування для пайки хвилею припою і селективної пайки. Ручне і машинне очищення частин обладнання.

Чищення оснастки

Миючі рідини для технічного обслуговування обладнання для паяння. Мийка технологічного устаткування для обладнання для паяння та обладнання для нанесення захисних покриттів на плати.

Контроль процесів

Технічні засоби і набори для моніторингу концентрації миючого розчину. Автоматичні пристрої, які вбудовуються в обладнання. Мобільні набори для моніторингу концентрації безпосередньо на робочому місці...

Інспекція чистоти

Визначення наявності на електронних блоках залишків активаторів після паяння. Аналіз чистоти поверхні друкованої плати. Визначення локального розподілу забруднень на друкованій платі.

Тест покриття

Засоби для аналізу і тестування захисного покриття на електронних блоках. Визначення дефектів нанесення захисних покриттів на поверхні плати і на краях без пошкодження шару лаку.

Аналітика

Тестування чистоти електронних блоків на відповідність міжнародним стандартам IPC, MIL в компанії Zestron. Використання візуальних, хімічних і фізичних методів вимірювання забруднення.

Рішення для чищення

Бюджетні рішення для чищення SMT трафаретів
Гарантія якості нанесення пасти.

Зменшення елементної бази ускладнює не тільки процес встановлення електронних компонентів на друковані плати. Ускладнюється процес нанесення паяльної пасти. Дуже важливим стає дотримання точної дози паяльної пасти на платах. Якщо раніше миття трафаретів виглядала незрозумілою і екзотичної технологічною операцією, то зараз це необхідність. Не всі підприємства дрібносерійного виробництва можуть дозволити автоматичні машини для чищення трафаретів. В ультразвукових ваннах велика витрата миючих рідин. Портативний пристрій ультразвукового чищення трафаретів - бюджетне і надійне рішення.

Пристрій для чищення

Gensonic

Бюджетна портативна система для ультразвукового очищення трафаретів для нанесення паяльної пасти. Устаткування можна застосовувати безпосередньо на робочому місці. Пристрій дозволяє очищати малі апертури трафарету при мінімальній витраті миючих рідин.

Рідини для трафаретів

Vigon SC200

Висока поглинаюча здатність. Довгий термін життя. Регенерація розчину методом механічної фільтрації. Ефективно видаляє забруднення при кімнатній температурі. Застосування: струменеві машини, ультразвукові ванни, очищення в принтерах пасти, ручне очищення.

Безворсові серветки

SMT Stencil Wipes

Безворсові серветки для очищення трафаретів для нанесення паяльної пасти. Застосовуються для очищення трафаретів, для отримання чітких і якісних відбитків паяльної пасти і зниження дефектів після пайки. Для ручного чищення трафаретів папір застосовується у вигляді серветок.

Для отримання повної інформації контактуйте з нашими фахівцями.

Ми на зв'язку повний робочий день!

НАБИРАЙТЕ ЗАРАЗ!

050.440.9925

Повідомлення
High End Обладнання

Мінімальні ризики при постачанні обладнання. Машини від лідируючих виробників обладнання для монтажу плат.

Комплексні рішення

Оптимізовані комплексні виробничі рішення під вимоги Замовника. Організація виробничих процесів.

Запуск обладнання і навчання

Пусконалагоджувальні роботи для запуску обладнання Замовника. Відпрацювання процесів. Технічне навчання.

Технічна підтримка

Технічна і технологічна підтримка віддалено по телефону та електронною поштою. Виїзд фахівців на вимогу.