smt-prof@smt-prof.com.ua

Паяльна паста

Паяльна паста для застосування у процесах поверхневого монтажу електронних компонентів на друковані плати – SMT. Свинцеві, безсвинцеві, водозмивні та що не потребують відмивання.
Паяльні пасти – це основний матеріал для поверхневого монтажу електронних компонентів на плати (SMT). Сучасні паяльні пасти переважно розроблені для швидкісного нанесення на автоматичних принтерах паяльної пасти через металевий трафарет. Існує спеціальне виконання для нанесення в автоматичному дозаторі. При дотриманні рекомендованого температурного профілю після оплавлення паяльної пасти, на поверхні друкованої плати залишаються мінімальні залишки, що не потребують відмивання. Залишки не перешкоджають проведенню тестів за допомогою щупів.

БЕЗСВИНЦЕВІ

popup video
Безсвинцеві паяльні пасти

Паяльні пасти розроблені спеціально для забезпечення якісного паяння за підвищеної температури такими припоями, як Sn/Ag/Cu, Sn/Ag та іншими сплавами сумісними з безсвинцевою технологією. Паста забезпечує високу якість трафаретного друку для більшості існуючих процесів. Відрізняється високою придатністю для електричного контролю щупами, що мінімізує кількість помилок під час тесту. Найчастіше залишки флюсу після оплавлення не вимагають відмивання.


Докладно...

СВИНЦЕВІ

popup video
Свинцеві паяльні пасти

Паяльні пасти, що містять у своєму складі припій зі сплавами свинцю. Паста добре підходить як для нанесення на високошвидкісних автоматах для нанесення паяльної пасти, так і для ручного друку. Паяльна паста довго зберігає клеючі властивості після нанесення на плату і забезпечує хороше паяння та змочування різних типів металізації, по покриттям свинцевих та безсвинцевих компонентів.


Докладно...

ВОДОЗМИВНІ

popup video
Водозмивані паяльні пасти

Водозмивні паяльні паста на основі активних флюсів. Забезпечують якісну пайку на різних типах металізації та на окислених поверхнях. У пасті використовуються свинцеві припої SnPb/SnPbAg. Паста забезпечує високу якість трафаретного друку для машинного та ручного нанесення через металевий трафарет. Залишки флюсу після паяння вимагають обов'язкового відмивання протягом 72 годин. Переважно машинне. Струменеве або ультразвукове відмивання друкованих плат після паяння, в миючій рідині з чорновим і чистовим полосканням в деіонізованій воді.


Докладно...

Для отримання повної інформації контактуйте з нашими фахівцями.

Ми на зв'язку повний робочий день!

НАБИРАЙТЕ ЗАРАЗ!

050.440.9925

Повідомлення
Матеріали для монтажу компонентів

Матеріали для паяння
Монтаж на поверхню плат і в отвори

Матеріали для паяння діляться на три основних види - паяльна паста, припій і флюс. Паяльна паста складається з маленьких кульок припою, флюсу і допоміжних компонентів. Наноситься на контактні площадки друкованих плат через металевий трафарет або за допомогою дозатора. Припій може бути в дроті з флюсом або без флюсу. Припій в дроті застосуються при ручному паянні або для роботизованого паяння за допомогою паяльних роботів. Припій в брусках застосовують для заповнення паяльних ванн машин для групового паяння - машини паяння хвилею припою і машини селективного паяння.

Паяльна паста для нанесення на контактні площадки друкованих плат через металевий трафарет. Безсвинцева і що містить свинець.

Припій в дроті з флюсом для ручної і механізованого паяння. Безсвинцеві і що містять свинець сплави.

Припій в брусках для завантаження в паяльні ванни машин для паяння хвилею припою і машин для селективного паяння. Різні розміри брусків.

Флюс для машинного паяння, котрий застосовують в машинах для групового паяння: машини для паяння хвилею припою і селективного паяння.

High End Обладнання

Мінімальні ризики при постачанні обладнання. Машини від лідируючих виробників обладнання для монтажу плат.

Комплексні рішення

Оптимізовані комплексні виробничі рішення під вимоги Замовника. Організація виробничих процесів.

Запуск обладнання і навчання

Пусконалагоджувальні роботи для запуску обладнання Замовника. Відпрацювання процесів. Технічне навчання.

Технічна підтримка

Технічна і технологічна підтримка віддалено по телефону та електронною поштою. Виїзд фахівців на вимогу.