smt-prof@smt-prof.com.ua

Припій для паяння

Припій для паяння електронних компонентів. Трубчастий припій для ручного та роботизованого паяння. Припій у брусках для хвильового паяння. Припій у преформ для поверхневого монтажу.
Припій для паяння поділяється на два основних типи: припій для паяння ручного та припій для паяння машинного. Припій для паяння ручний застосовується для монтажу друкованих плат на паяльній станції та для ремонту. Поставляється у дроті намотаною на шпулю. Припій для пайки машинної застосовується для завантаження машин пайки хвилею припою та машин селективного паяння.

ТРУБЧАТИЙ

popup video
Припій для паяння ручного

Припій для паяння ручного застосовується у вигляді дроту намотаного на шпулю. Поставляються припої свинцеві та припої безсвинцеві. Застосовуються для ручного паяння на паяльних станціях та автоматичного паяння монтажними роботами. Останнім часом широко застосовується трубчастий припій – припій для пайки з флюсом усередині, які є основним матеріалом для ручного монтажу друкованих плат та ремонту.


Докладно...

БРУСКИ

popup video
Припій для паяння машинного

Припій для паяння машинного застосовується у вигляді брусків різної геометрії. Використовується в основному для завантаження в машини паяння хвилею припою, машини селективного паяння та обладнання для паяння зануренням. Припій для пайки машинної відрізняється високою чистотою, щоб забезпечити мінімальний вміст домішок у відкритих ваннах. Постачається припій для свинцевої та безсвинцевої технології. Використання якісних припоїв для пайки групової знижує кількість утворення шламу в процесі паяння та збільшує термін життя припою у ванні.


Докладно...

ПРЕФОРМИ

popup video
Припій у фользі та преформах

Останнім часом досить часто застосовують процеси монтажу, де важко використовувати стандартний припій у дроті. Для забезпечення максимальних вимог замовника припій може постачатися у вигляді фольги (у стрічці та листах). Для процесів, що потребують точного дозування припою, як технологія монтажу в отвори друкованих плат на пасту (технологія Pin in Paste), застосовуються преформи. Дози припою точної геометричної форми з певними допусками з можливістю встановлення на обладнанні для монтажу SMD.


Докладно...

Для отримання повної інформації контактуйте з нашими фахівцями.

Ми на зв'язку повний робочий день!

НАБИРАЙТЕ ЗАРАЗ!

050.440.9925

Повідомлення
Матеріали для монтажу компонентів

Матеріали для паяння
Монтаж на поверхню плат і в отвори

Матеріали для паяння діляться на три основних види - паяльна паста, припій і флюс. Паяльна паста складається з маленьких кульок припою, флюсу і допоміжних компонентів. Наноситься на контактні площадки друкованих плат через металевий трафарет або за допомогою дозатора. Припій може бути в дроті з флюсом або без флюсу. Припій в дроті застосуються при ручному паянні або для роботизованого паяння за допомогою паяльних роботів. Припій в брусках застосовують для заповнення паяльних ванн машин для групового паяння - машини паяння хвилею припою і машини селективного паяння.

Паяльна паста для нанесення на контактні площадки друкованих плат через металевий трафарет. Безсвинцева і що містить свинець.

Припій в дроті з флюсом для ручної і механізованого паяння. Безсвинцеві і що містять свинець сплави.

Припій в брусках для завантаження в паяльні ванни машин для паяння хвилею припою і машин для селективного паяння. Різні розміри брусків.

Флюс для машинного паяння, котрий застосовують в машинах для групового паяння: машини для паяння хвилею припою і селективного паяння.

High End Обладнання

Мінімальні ризики при постачанні обладнання. Машини від лідируючих виробників обладнання для монтажу плат.

Комплексні рішення

Оптимізовані комплексні виробничі рішення під вимоги Замовника. Організація виробничих процесів.

Запуск обладнання і навчання

Пусконалагоджувальні роботи для запуску обладнання Замовника. Відпрацювання процесів. Технічне навчання.

Технічна підтримка

Технічна і технологічна підтримка віддалено по телефону та електронною поштою. Виїзд фахівців на вимогу.