smt-prof@smt-prof.com.ua

Флюс для паяння

Флюс для паяння, який застосовується в машинах для паяння хвилею припою та машинах для селективного паяння. Флюс для ручного паяння. Флюс-гель для ремонтних робіт.
Флюс для паяння застосовується для очищення та підготовки металевих поверхонь перед паянням. Флюс для паяння покращує змочуваність поверхонь розплавленим припоєм та захищає поверхні від окиснення за високих температур. Флюс для паяння в основному застосовуються для машинного паяння на установках пайки хвилею розплавленого припою та на машинах селективного паяння для монтажу компонентів в отвори плат або змішаного монтажу. Поставляються у великих ємностях для машинного паяння та у вигляді аплікаторів-олівців для ручного паяння та ремонту.

ДЛЯ ХВИЛІ

popup video
Флюс для паяння машинного

Рідкий флюс для машинного паяння використовуються для флюсування друкованої плати безпосередньо перед пайкою в машинах для паяння хвилею припою та в машинах селективного паяння. Флюс для паяння очищає, підготовлює та захищає від окислення металеві поверхні перед процесом паяння. Знижує поверхневий натяг розплавлене припою для кращої змочуваності. Можливо застосовувати для ручного паяння та ремонту.


Докладно...

ФЛЮС-ГЕЛЬ

popup video
Флюс-гель для ремонту

Флюс для паяння ручного та ремонту поставляються в рідкому вигляді або у вигляді аплікатора-олівця для зручності нанесення. Флюс для паяння ручної має ті ж властивості, що і флюс для паяння машинної. Для ремонту та відновлення компонентів типу BGA застосовуються флюси для паяння у вигляді флюс-геля.


Докладно...

Для отримання повної інформації контактуйте з нашими фахівцями.

Ми на зв'язку повний робочий день!

НАБИРАЙТЕ ЗАРАЗ!

050.440.9925

Повідомлення
Матеріали для монтажу компонентів

Матеріали для паяння
Монтаж на поверхню плат і в отвори

Матеріали для паяння діляться на три основних види - паяльна паста, припій і флюс. Паяльна паста складається з маленьких кульок припою, флюсу і допоміжних компонентів. Наноситься на контактні площадки друкованих плат через металевий трафарет або за допомогою дозатора. Припій може бути в дроті з флюсом або без флюсу. Припій в дроті застосуються при ручному паянні або для роботизованого паяння за допомогою паяльних роботів. Припій в брусках застосовують для заповнення паяльних ванн машин для групового паяння - машини паяння хвилею припою і машини селективного паяння.

Паяльна паста для нанесення на контактні площадки друкованих плат через металевий трафарет. Безсвинцева і що містить свинець.

Припій в дроті з флюсом для ручної і механізованого паяння. Безсвинцеві і що містять свинець сплави.

Припій в брусках для завантаження в паяльні ванни машин для паяння хвилею припою і машин для селективного паяння. Різні розміри брусків.

Флюс для машинного паяння, котрий застосовують в машинах для групового паяння: машини для паяння хвилею припою і селективного паяння.

High End Обладнання

Мінімальні ризики при постачанні обладнання. Машини від лідируючих виробників обладнання для монтажу плат.

Комплексні рішення

Оптимізовані комплексні виробничі рішення під вимоги Замовника. Організація виробничих процесів.

Запуск обладнання і навчання

Пусконалагоджувальні роботи для запуску обладнання Замовника. Відпрацювання процесів. Технічне навчання.

Технічна підтримка

Технічна і технологічна підтримка віддалено по телефону та електронною поштою. Виїзд фахівців на вимогу.