smt-prof@smt-prof.com.ua

Чищення обладнання та технологічної оснастки

Рідини для проведення ТО та миття палет
Стабільність та надійність роботи технологічного обладнання безпосередньо залежить від правильності та періодичності проведення технічного обслуговування. Не своєчасне очищення обладнання для паяння, в якому накопичуються залишки флюсу, може бути причиною поломки обладнання та подальшого ремонту. Сучасні рідини для очищення обладнання розроблені для очищення машин від залишків флюсу, що важко видаляються, дозволяють зменшити час технічного обслуговування і знизити потенційну можливість зупинки машини під час роботи.
SMART технології очищення обладнання та оснастки від ZESTRON

ATRON SP 200 Рідина для очищення паяльного устаткування

Очищення паяльного обладнання та устаткування

Рідина для чищення обладнання та оснащення, що застосовується для паяння хвилею припою та селективного паяння – палети та інші утримувачі плат

ATRON DC Рідина для очищення оснастки від захисних покриттів

Очищення обладнання від захисних покриттів

Рідина для очищення оснастки, яка застосовується в обладнанні для нанесення захисних покриттів на складені електронні плати та для проведення ТО.

VIGON RC 303 Рідина для очищення паяльного обладнання

Очищення паяльного обладнання

Рідина для чищення паяльного обладнання паяльні печі, машини паяння хвилею припою від забруднень, що важко видаляються і утворюються при паянні

Для отримання повної інформації контактуйте з нашими фахівцями.

Ми на зв'язку повний робочий день!

НАБИРАЙТЕ ЗАРАЗ!

050.440.9925

Повідомлення
Матеріали для чищення

Миття плат і трафаретів
Технологічні процеси очищення

Матеріали для очищення застосовуються для трьох основний процесів у виробництві електроніки. Очищення зібраних друкованих плат від залишків паяльних матеріалів та інших забруднень в процесі виробництва. У поверхневому монтажі рідини для миття використовуються для очищення трафаретів в принтері (нижнє очищення) і в окремих машинах для миття трафаретів. Окремий розділ складають миючі рідини, які використовуються для миття технологічного оснащення (палети для паяння хвилею припою і для нанесення захисних покриттів) і частин паяльного обладнання (пастки флюсу та ін.).

Миючі рідини для очищення друкованих плат після паяння. Багаторазові водні розчини з можливістю регенерації активних властивостей.

Миючі рідини для очищення трафаретів для нанесення пасти. Матеріали для використання в принтера паяльної пасти і окремо.

Миття устаткування
Миття устаткування
Миття устаткування

Миючі рідини для очищення технологічної оснастки для пайки (палети) і для нанесення захисних покриттів. Матеріали для проведення ТО.

Контроль концентрації
Контроль концентрації
Контроль концентрації

Методи та системи для визначення концентрації миючого розчину. Автоматичні системи регулювання та хімічні набори для визначення концентрації

Аналіз чистоти плат
Аналіз чистоти плат
Аналіз чистоти плат

Аналіз чистоти поверхні друкованих плат на наявність забруднень. Тестові набори, що дозволяють за допомогою зміни кольору поверхні визначити наявність залишків активаторів