smt-prof@smt-prof.com.ua

Очищення трафаретів паяльної пасти

Миючі засоби для очищення трафаретів
Нанесення паяльної пасти – це перший технологічний процес технології поверхневого монтажу (SMT). Усунення потенційних дефектів на цій стадії дозволяє знизити рівень браку на 50% і, відповідно, знизити витрати на виробництво виробу. У сучасному виробництві очищення трафаретів – це окремий технологічний процес. Миючі засоби для очищення трафаретів для нанесення паяльної пасти розроблені для ефективного видалення неоплавленої паяльної пасти та клеїв для поверхневого монтажу з поверхні та апертур трафарету. Застосування миючих рідин від відомих світових виробників заощаджує кошти та гарантує високу якість.
SMART технології очищення трафаретів від ZESTRON

VIGON SC 200 Миюча рідина для очищення трафаретів

Рідина для очищення трафаретів

Миюча рідина для очищення трафаретів для нанесення паяльної пасти. Засіб може застосовуватися для миття в машині та для очищення в принтері.

VIGON UC 160 Рідина для очищення трафаретів у принтерах пасти

Рідина для очищення трафаретів

Миюча рідина для нижнього очищення трафаретів від неоплавленої паяльної пасти в автоматичних принтерах для нанесення паяльної пасти на плати

Для отримання повної інформації контактуйте з нашими фахівцями.

Ми на зв'язку повний робочий день!

НАБИРАЙТЕ ЗАРАЗ!

050.440.9925

Повідомлення
Матеріали для чищення

Миття плат і трафаретів
Технологічні процеси очищення

Матеріали для очищення застосовуються для трьох основний процесів у виробництві електроніки. Очищення зібраних друкованих плат від залишків паяльних матеріалів та інших забруднень в процесі виробництва. У поверхневому монтажі рідини для миття використовуються для очищення трафаретів в принтері (нижнє очищення) і в окремих машинах для миття трафаретів. Окремий розділ складають миючі рідини, які використовуються для миття технологічного оснащення (палети для паяння хвилею припою і для нанесення захисних покриттів) і частин паяльного обладнання (пастки флюсу та ін.).

Миючі рідини для очищення друкованих плат після паяння. Багаторазові водні розчини з можливістю регенерації активних властивостей.

Миючі рідини для очищення трафаретів для нанесення пасти. Матеріали для використання в принтера паяльної пасти і окремо.

Миття устаткування
Миття устаткування
Миття устаткування

Миючі рідини для очищення технологічної оснастки для пайки (палети) і для нанесення захисних покриттів. Матеріали для проведення ТО.

Контроль концентрації
Контроль концентрації
Контроль концентрації

Методи та системи для визначення концентрації миючого розчину. Автоматичні системи регулювання та хімічні набори для визначення концентрації

Аналіз чистоти плат
Аналіз чистоти плат
Аналіз чистоти плат

Аналіз чистоти поверхні друкованих плат на наявність забруднень. Тестові набори, що дозволяють за допомогою зміни кольору поверхні визначити наявність залишків активаторів