smt-prof@smt-prof.com.ua

Рідини для відмивання друкованих плат

Рідини для чищення зібраних електронних вузлів від залишків після проведення монтажних операцій. Ультразвукове та струменеве відмивання. Автоматичне машинне миття плат.
Рідини для відмивання друкованих плат – застосовують для видалення забруднень з друкованих вузлів після паяння в печі та паяння хвилею припою. Застосовують для виробів підвищеної надійності, які експлуатуватимуться в умовах підвищених температур та вологості та вироби, які будуть покриватися захисним покриттям. За типом застосування рідини для відмивання друкованих плат діляться на: рідини для ультразвукового відмивання, рідини для струменевого відмивання. Відмивання друкованих плат у миючому середовищі з механічним впливом потребує подальших операцій: попереднє полоскання, фінальне полоскання деіонізованою водою із замкнутою системою деіонізації, сушіння.

УЛЬТРАЗВУК

popup video
Рідини для ультразвукового відмивання плат

Миючі рідини спеціально розроблені для миття складених друкованих плат за допомогою ультразвукової кавітації, яка використовується як механічна дія на поверхню друкованих плат. Очищення плат відбувається у водному розчині із застосуванням технології MPC® (Micro Phase Cleaning, мікрофазове очищення) розробленої німецькою компанією ZESTRON. Особливістю технології MPC® у тому, що вона поєднує у собі переваги традиційних розчинників та поверхнево-активних речовин, за відсутності їх недоліків.


Докладно...

СТРУМЕНЕВЕ МИТТЯ

popup video
Рідини для струменевого відмивання плат

Струменеве автоматичне миття – це сучасна прогресивна технологія для очищення електронних модулів. Миючі рідини для струменевого відмивання застосовують технологію MPC® (Micro Phase Cleaning, мікрофазове очищення), що забезпечує великий термін життя розчину. Миючий розчин витримує велику кількість циклів та регенерується методом звичайної механічної фільтрації розчину, що забезпечує мінімальну вартість процесу очищення плат.


Докладно...

РУЧНЕ ОЧИЩЕННЯ

popup video
Ручне очищення плат

Ручне очищення плат застосовується при виробництві прототипів, ремонтних роботах та у дрібносерійному виробництві. Зазвичай для цього використовують рідини на основі розчинників. Миючі рідини на основі органічних розчинників універсальні і розчиняють більшість забруднень, що виникають під час паяння. Основний мінус – це низька температура спалаху, що потребує дотримання спеціальних норм безпеки та токсичность.


Докладно...

Для отримання повної інформації контактуйте з нашими фахівцями.

Ми на зв'язку повний робочий день!

НАБИРАЙТЕ ЗАРАЗ!

050.440.9925

Повідомлення
Матеріали для чищення

Миття плат і трафаретів
Технологічні процеси очищення

Матеріали для очищення застосовуються для трьох основний процесів у виробництві електроніки. Очищення зібраних друкованих плат від залишків паяльних матеріалів та інших забруднень в процесі виробництва. У поверхневому монтажі рідини для миття використовуються для очищення трафаретів в принтері (нижнє очищення) і в окремих машинах для миття трафаретів. Окремий розділ складають миючі рідини, які використовуються для миття технологічного оснащення (палети для паяння хвилею припою і для нанесення захисних покриттів) і частин паяльного обладнання (пастки флюсу та ін.).

Миючі рідини для очищення друкованих плат після паяння. Багаторазові водні розчини з можливістю регенерації активних властивостей.

Миючі рідини для очищення трафаретів для нанесення пасти. Матеріали для використання в принтера паяльної пасти і окремо.

Миття устаткування
Миття устаткування
Миття устаткування

Миючі рідини для очищення технологічної оснастки для пайки (палети) і для нанесення захисних покриттів. Матеріали для проведення ТО.

Контроль концентрації
Контроль концентрації
Контроль концентрації

Методи та системи для визначення концентрації миючого розчину. Автоматичні системи регулювання та хімічні набори для визначення концентрації

Аналіз чистоти плат
Аналіз чистоти плат
Аналіз чистоти плат

Аналіз чистоти поверхні друкованих плат на наявність забруднень. Тестові набори, що дозволяють за допомогою зміни кольору поверхні визначити наявність залишків активаторів

High End Обладнання

Мінімальні ризики при постачанні обладнання. Машини від лідируючих виробників обладнання для монтажу плат.

Комплексні рішення

Оптимізовані комплексні виробничі рішення під вимоги Замовника. Організація виробничих процесів.

Запуск обладнання і навчання

Пусконалагоджувальні роботи для запуску обладнання Замовника. Відпрацювання процесів. Технічне навчання.

Технічна підтримка

Технічна і технологічна підтримка віддалено по телефону та електронною поштою. Виїзд фахівців на вимогу.