smt-prof@smt-prof.com.ua

Автоматизовані системи зберігання

Автоматизовані склади для зберігання електронних компонентів та іншої комплектації. Сухе зберігання електронних компонентів. Зберігання паяльної пасти.
Системи керування зберіганням електронних компонентів надають інтелектуальне і гнучке рішення для зберігання і допомагають повністю сфокусуватися на виробництві. Автоматизовані склади мають гнучку конфігурацію і можуть комплектуватися різним додатковим устаткуванням: підтримка вологості і температури всередині камери, рентгенівська система підрахунку кількості компонентів в котушках і ін. Можливість подальшого нарощування обладнання та конфігурації під специфічні вимоги Замовника.

АВТОМАТИЧНІ СКЛАДИ

popup video
Керування комплектацією

Інтелектуальне керування складом електронних компонентів стає все більш важливим фактором успіху у виробничих процесах збирання електроніки. Керування зберіганням забезпечує оптимальну продуктивність випуску готових виробів. Автоматизовані склади електронних компонентів забезпечують високу гнучкість і ефективність при комплектуванні виробів і швидкий перехід на випуск нового продукту, мінімізуючи витрати часу і людський фактор. Ефективна система керування зберіганням економить час і гроші протягом всього виробничого процесу. Обладнання включає в себе широкий спектр різних рішень для автоматизації комплектування та зберігання електронних компонентів. Модульна конструкцію і можливість нарощування. Інтелектуальна інтеграція з існуючими системами зберігання.


Докладно...

СУХЕ ЗБЕРІГАННЯ

popup video
Зберігання електронних компонентів

Широке впровадження безсвинцевої пайки оголило проблему зберігання електронних компонентів і друкованих плат. Підвищення температури паяння з 180 ° C (свинцева пайка) до 240 ° C (безсвинцева пайка) викликало збільшення тиску парів в корпусах компонентів в три рази. Вологість, яку вбирає в себе корпус електронного компонента, створює тиск при паянні, що призводить до мікро тріщин під корпусом, розгерметизації корпусу і розшарування друкованих плат. Даний дефект не виявляється ні при оптичної інспекції, ні при проведенні електричного тестування. Корпуси компонентів продовжують зруйнуються в процесі експлуатації і виріб повертається виробнику як рекламація. Рішення проблеми - мінімізація контакту компонентів чутливих до вологи з атмосферою, організація процесу сухого зберігання і сушки електронних компонентів на виробничих дільницях.


Докладно...

ЗБЕРІГАННЯ МАТЕРІАЛІВ

popup video
Зберігання паяльної пасти

Обладнання для безпечного зберігання паяльної пасти в контрольованих умовах. Температура зберігання від 2 ° C до 20 ° C і варіюються в залежності від марки паяльної пасти. Термін придатності пасти при кімнатній температурі становить приблизно 2 тижні. Високі температури впливають на паяємість і в'язкість паяльних паст. Вологість також є важливим фактором для паяльних паст. Термін придатності паяльних паст, що не зберігаються в належних умовах, скорочується. Це викликає окислення припою і забруднення пасти, що призводить до низької якості пайки. З цієї причини паяльні пасти слід зберігати при низьких температурах і в умовах відповідної вологості.


Докладно...

Для отримання повної інформації контактуйте з нашими фахівцями.

Ми на зв'язку повний робочий день!

НАБИРАЙТЕ ЗАРАЗ!

050.440.9925

Повідомлення
Автоматизовані системи зберігання компонентів і матеріалів

Автоматизація управлінням комплектацією
Збільшення ефективності виробництва

Автоматизовані склади компонентів
Автоматизовані склади компонентів
Автоматизовані склади компонентів

Автоматизовані системи для управління комплектацією електронних компонентів і іншими частинами

Шафи сухого зберігання
Шафи сухого зберігання
Шафи сухого зберігання

Обладнання для сухого зберігання і сушіння електронних компонентів і друкованих плат

Зберігання паяльної пасти
Зберігання паяльної пасти
Зберігання паяльної пасти

Обладнання для зберігання паяльної пасти з підтримкою необхідної температури і вологості

High End Обладнання

Мінімальні ризики при постачанні обладнання. Машини від лідируючих виробників обладнання для монтажу плат.

Комплексні рішення

Оптимізовані комплексні виробничі рішення під вимоги Замовника. Організація виробничих процесів.

Запуск обладнання і навчання

Пусконалагоджувальні роботи для запуску обладнання Замовника. Відпрацювання процесів. Технічне навчання.

Технічна підтримка

Технічна і технологічна підтримка віддалено по телефону та електронною поштою. Виїзд фахівців на вимогу.