smt-prof@smt-prof.com.ua

Дозатори паяльної пасти та клею

Обладнання для поверхневого монтажу для нанесення паяльної пасти та клею для фіксації компонентів.
Дозатори паяльної пасти та клею застосовуються як обладнання для поверхневого монтажу SMT. В умовах дрібносерійного багатономенклатурного виробництва монтажу друкованих плат використовують дозатори паяльної пасти, як окрему машину для економії коштів і часу на виготовлення трафаретів. Дозатори клею застосовують в умовах серійного і багатосерійного виробництв для технології змішаного монтажу для фіксації SMD під час паяння хвилею припою. Дозатори паяльної пасти та клею на порядок підвищують гнучкість виробництва та рекомендуються для контрактних виробників електроніки. Застосування автоматичних дозаторів не обмежується лише SMT. Машини використовують для процесів герметизації механічних частин, заповнювання, нанесення термопаст та ін.

АВТОМАТИ ДОЗУВАННЯ

popup video
Автоматичні дозатори PVA

Обладнання для нанесення паяльної пасти та клею на контактні площадки друкованих плат за технологією поверхневого монтажу SMT. Дане обладнання для нанесення паяльної пасти та клею застосовується для автоматизації технології поверхневого монтажу SMT, герметизації виводів BGA (underfilling), корпусування компонентів, нанесення компаундів. Застосовується в умовах серійного та багатосерійного виробництва монтажу друкованих плат та інших складальних операцій (заливка, герметизація, нанесення термопаст та ін.). У дрібносерійному виробництві обладнання може застосовуватися як окремо стояча машина для виробів, що мають високі вимоги до експлуатації (автомобільна електроніка, системи життєзабезпечення, електроніка для оборонної галузі та ін.). Експлуатація обладнання потребує спеціальних умов та кваліфікованого персоналу.


Докладно...

НАПІВАВТОМАТ ДОЗАТОРИ

popup video
Дозатори паяльної пасти та клею

Напів автоматичні дозатори модульної конструкції в настільному виконанні. Машини ідеально підходять для нанесення паяльної пасти та клею на друковані плати для технології поверхневого монтажу (SMT) в умовах дрібносерійного виробництва та виробництва прототипів. Устаткування працює з різними типами дозаторів, які підбираються під технічне завдання Замовника. Машина може виконувати прецизійне нанесення доз матеріалу


Докладно...

РУЧНІ ДОЗАТОРИ

popup video
Дозатори паяльної пасти та клею

Обладнання для поверхневого монтажу для нанесення паяльної пасти та клею, для монтажу електронних компонентів SMD на контактні площадки друкованих плат за технологією поверхневого монтажу SMT – дозатори паяльної пасти та клею. Дане обладнання для нанесення паяльної пасти та клею, застосовується для автоматизації технології поверхневого монтажу SMT в умовах дрібносерійного виробництва монтажу друкованих плат та для виробництва прототипів у лабораторних умовах або вдома. Експлуатація обладнання не потребує особливих умов та кваліфікації персоналу.


Докладно...

Для отримання повної інформації контактуйте з нашими фахівцями.

Ми на зв'язку повний робочий день!

НАБИРАЙТЕ ЗАРАЗ!

050.440.9925

Повідомлення
Нанесення матеріалів

Автоматичне дозування
Автоматизація процесів

Автоматичні дозатори
Автоматичні дозатори
Автоматичні дозатори

Автоматичні дозатори для нанесення паяльної пасти та клею та інших матеріалів. Для роботи в лінії та окремо.

Напів автоматичні дозатори
Напів автоматичні дозатори
Напів автоматичні дозатори

Напів автоматичні дозатори для нанесення паяльної пасти та клею на друковані плати. Настільне виконання

Ручні дозатори пасти та клею
Ручні дозатори пасти та клею
Ручні дозатори пасти та клею

Ручні пристрої для нанесення паяльної пасти та клею на контактні площадки друкованих плат. Проста експлуатація

High End Обладнання

Мінімальні ризики при постачанні обладнання. Машини від лідируючих виробників обладнання для монтажу плат.

Комплексні рішення

Оптимізовані комплексні виробничі рішення під вимоги Замовника. Організація виробничих процесів.

Запуск обладнання і навчання

Пусконалагоджувальні роботи для запуску обладнання Замовника. Відпрацювання процесів. Технічне навчання.

Технічна підтримка

Технічна і технологічна підтримка віддалено по телефону та електронною поштою. Виїзд фахівців на вимогу.