smt-prof@smt-prof.com.ua

Пайка хвилею припою

Монтаж електронних компонентів в отвори друкованих плат.
Селективна пайка застосовується для автоматизації монтажу електронних компонентів в отвори друкованих плат. Устаткування для селективної пайки дозволяє повністю замінити ручні операції пайки. Застосовують процес для виробів з підвищеними вимоги до експлуатації, що б максимально виключити людський фактор і гарантувати високу якість і надійність виробу в експлуатації. Основна перевага селективної пайки - висока гнучкість і швидкість переналагодження, мала витрата матеріалів, мінімальні витрати при переході на новий виріб. Основний недолік устаткування - низька продуктивність в порівнянні з установками пайки хвилею припою. Основна сфера застосування селективної пайки - серійне багатономенклатурними виробництво з вимогами відсутності ручного монтажу. Під таку категорію потрапляють вироби: автомобільної електроніки, системи життєзабезпечення, промавтоматика, вироби для оборонної промисловості та ін.

ДЛЯ ЛІНІЇ

popup video
Машини пайки хвилею припою

Машини пайки хвилею припою для серійного виробництва спроектовані для отримання максимального ефекту від заміни ручного паяння на автоматизоване. Устаткування має високу продуктивність і широке вікно процесу, за рахунок застосування: додаткових опцій для попереднього нагріву, інтелектуальної системи нанесення флюсу, конструктивних особливостей паяльної ванни, що дозволяє створити оптимальну форму хвилі припою. Установки пайки хвилею даного класу дозволяють створити оптимальну конфігурацію обладнання під конкретний виріб і зробити швидке переналагодження при переході на нову плату.


Докладно...

СЕРЕДНІ

popup video
Машини паяння хвилею середнього рівня

Установки пайки хвилею середнього рівня застосовуються для автоматизації монтажу компонентів в отвори друкованих плат і змішаного монтажу в умовах серійного виробництва. Устаткування має паллетную або конвеєрну конструкцію і застосовується, як окремостояче обладнання для роботи поза лінією. Великий обсяг паяльної ванни забезпечує високу чистоту припою для пайки великих серій друкованих плат, зберігаючи високу якість монтажу і повторюваність результату.


Докладно...

ПОЧАТКОВІ

popup video
Установки пайки хвилею початкового рівня

Установки пайки хвилею початкового рівня застосовуються для автоматизації монтажу компонентів в отвори друкованих плат і змішаного монтажу в умовах дрібносерійного і серійного виробництв. Устаткування застосуються як окремостояче обладнання, поза лінією, для невеликих серій. Може використовуватися в складі невеликих ліній з ручним встановлення компонентів в отвори плат в умовах серійного виробництва. Характеризується обладнання невеликим об'ємом ванни (до 200кг) і не великим енергоспоживанням.


Докладно...

Для отримання повної інформації контактуйте з нашими фахівцями.

Ми на зв'язку повний робочий день!

НАБИРАЙТЕ ЗАРАЗ!

050.440.9925

Повідомлення
Обладнання для THT

Автоматизація складання плат
Монтаж в отвори плат

Монтаж електронних компонентів в отвори друкованих плат (THT) - це класична технологія монтажу електронних компонентів, яка активно застосовується до сьогоднішнього часу. Монтаж в отвори має два основних технологічних процесів. Встановлення електронних компонентів в отвори друкованих плат. Для автоматизації процесів встановлення компонентів застосовуються спеціальні автоматичні машини. Групова пайка на машині пайки хвилею припою або селективна пайка на автоматичній машині для селективного паяння.
Встановлення в отвори плат
Встановлення в отвори плат
Встановлення в отвори плат

Обладнання для автоматичного встановлення електронних компонентів в отвори друкованих плат. Обрізка і загинання виводів.

Машини для селективного паяння
Машини для селективного паяння
Машини для селективного паяння

Обладнання для селективного паяння електронних компонентів монтованих в отвори друкованих плат. Машини для лінії і окремі.

Машини для паяння хвилею припою
Машини для паяння хвилею припою
Машини для паяння хвилею припою

Обладнання для паяння електронних компонентів монтованих в отвори друкованих плат хвилею розплавленого припою.

High End Обладнання

Мінімальні ризики при постачанні обладнання. Машини від лідируючих виробників обладнання для монтажу плат.

Комплексні рішення

Оптимізовані комплексні виробничі рішення під вимоги Замовника. Організація виробничих процесів.

Запуск обладнання і навчання

Пусконалагоджувальні роботи для запуску обладнання Замовника. Відпрацювання процесів. Технічне навчання.

Технічна підтримка

Технічна і технологічна підтримка віддалено по телефону та електронною поштою. Виїзд фахівців на вимогу.