smt-prof@smt-prof.com.ua

Селективне паяння

Монтаж електронних компонентів в отвори друкованих плат.
Селективна пайка застосовується для автоматизації монтажу електронних компонентів в отвори друкованих плат. Устаткування для селективної пайки дозволяє повністю замінити ручні операції пайки. Застосовують процес для виробів з підвищеними вимоги до експлуатації, що б максимально виключити людський фактор і гарантувати високу якість і надійність виробу в експлуатації. Основна перевага селективної пайки - висока гнучкість і швидкість переналагодження, мала витрата матеріалів, мінімальні витрати при переході на новий виріб. Основний недолік устаткування - низька продуктивність в порівнянні з установками пайки хвилею припою. Основна сфера застосування селективної пайки - серійне багатономенклатурними виробництво з вимогами відсутності ручного монтажу. Під таку категорію потрапляють вироби: автомобільної електроніки, системи життєзабезпечення, промавтоматика, вироби для оборонної промисловості та ін.

ДЛЯ ЛІНІЇ

popup video
SMART Системи селективного паяння

Універсальне гнучке обладнання для повної автоматизації ручних операцій паяння в умовах серійного багатономенклатурного і багатосерійного виробництв. Автоматичні установки селективного паяння застосовуються для роботи в лінії, як окреме обладнання. Для багатосерійного виробництва машини додатково оснащуються модулем групового паяння. Устаткування має модульну конструкцію і оптимально комплектується відповідно до вимог замовника під конкретний виріб. Швидка переналагодження і можливість регулювання процесу робить автоматичне обладнання для селективного паяння ідеальним рішенням для контрактних виробників і виробників виробів підвищеної надійності.


Докладно...

НАПІВ АВТ

popup video
Системи для роботи поза лінією

Напівавтоматичне обладнання для селективного паяння застосовується в умовах серійного багатономенклатурного виробництва, як окремостояче обладнання. Системи мають ручне завантаження плат і автоматичне переміщення для здійснення паяння в зазначених місцях. Оптимальне рішення для серійного контрактного виробництва з частою зміною виробів.


Докладно...

РУЧНІ

popup video
Селективна пайка початкового рівня

Обладнання для монтажу в отвори плат в умовах дрібносерійного виробництва. Застосовується для невеликих виробництв монтажу плат THT і в умови дрібносерійного виробництва, як окремостояча машина. Устаткування може застосовуватися для проведення ремонтних робіт і прототипування. Не вимагають особливих умов експлуатації та кваліфікації персоналу.


Докладно...

Для отримання повної інформації контактуйте з нашими фахівцями.

Ми на зв'язку повний робочий день!

НАБИРАЙТЕ ЗАРАЗ!

050.440.9925

Повідомлення
Обладнання для THT

Автоматизація складання плат
Монтаж в отвори плат

Монтаж електронних компонентів в отвори друкованих плат (THT) - це класична технологія монтажу електронних компонентів, яка активно застосовується до сьогоднішнього часу. Монтаж в отвори має два основних технологічних процесів. Встановлення електронних компонентів в отвори друкованих плат. Для автоматизації процесів встановлення компонентів застосовуються спеціальні автоматичні машини. Групова пайка на машині пайки хвилею припою або селективна пайка на автоматичній машині для селективного паяння.
Встановлення в отвори плат
Встановлення в отвори плат
Встановлення в отвори плат

Обладнання для автоматичного встановлення електронних компонентів в отвори друкованих плат. Обрізка і загинання виводів.

Машини для селективного паяння
Машини для селективного паяння
Машини для селективного паяння

Обладнання для селективного паяння електронних компонентів монтованих в отвори друкованих плат. Машини для лінії і окремі.

Машини для паяння хвилею припою
Машини для паяння хвилею припою
Машини для паяння хвилею припою

Обладнання для паяння електронних компонентів монтованих в отвори друкованих плат хвилею розплавленого припою.

High End Обладнання

Мінімальні ризики при постачанні обладнання. Машини від лідируючих виробників обладнання для монтажу плат.

Комплексні рішення

Оптимізовані комплексні виробничі рішення під вимоги Замовника. Організація виробничих процесів.

Запуск обладнання і навчання

Пусконалагоджувальні роботи для запуску обладнання Замовника. Відпрацювання процесів. Технічне навчання.

Технічна підтримка

Технічна і технологічна підтримка віддалено по телефону та електронною поштою. Виїзд фахівців на вимогу.