smt-prof@smt-prof.com.ua

Машини для оснащення дільниці для обробки дротів та кабелів. Обладнання для автоматичного зняття ізоляційного покриття дротів дозволяє в рази збільшити продуктивність праці в порівнянні з ручним інструментом. Машини мають можливість програмувати довжину зачистки. Більш просунуті прецизійні машини програмуються на глибину різання та дозволяють обробляти багатошарові кабелі з різними типами покриття. Прості бюджетні машини мають просте виконання з пневматичним приводом та мінімальним технічним обслуговуванням.

Зачищення ізоляції проводів

Обробка проводів та кабелів
Обладнання для зачистки проводів застосовують для автоматизації ручних процесів зняття ізоляції. Системи дозволяють швидко та якісно очищати прості дроти, внутрішні дроти кабелів та багатошарові покриття на коаксіальних кабелях. Машини мають компактну настільну конструкцію. За принципом роботи машини можуть бути з ножами, що обертаються (роторні) для прецизійної зачистки багатошарових кабелів (наприклад коаксіальні) і зі звичайними фіксованими ножами.
Підвищення продуктивності

KS-W33 Пристрій для зачистки ізоляції

Машини зняття ізоляції

Напівавтоматична машина для зачистки ізоляції проводів. Устаткування має пневматичний привід. Ножі для зачистки підбираються під кожен вид проводів

KS-W336 Пристрій для зачистки ізоляції

Машини зняття ізоляції

Напівавтоматична машина зачистки ізоляції проводів. Устаткування має пневматичний привід. Універсальні ножі зачистки зовнішнього покриття проводу.

KS-W501 Машина для зачистки багатошарових кабелів

Машини зняття ізоляції

Автоматична роторна машина зачищення проводів, коаксіальних кабелів та багатошарових кабелів. Програмування зачищення кабелів до 9 внутрішніх шарів.

Для отримання повної інформації контактуйте з нашими фахівцями.

Ми на зв'язку повний робочий день!

НАБИРАЙТЕ ЗАРАЗ!

050.440.9925

Повідомлення
Обладнання для оброблення проводу

Автоматизація процесів різання і чищення
Оброблення проводів і кабелів

Виробництво електроніки поки не змогло уникнути проводового монтажу, який важко автоматизувати. Особливо багато часу займають технологічні процеси підготовки проводів та кабелів: різання дроту, зачистка ізоляції, запресування контактів, лудіння. Ці операції не вимагають високої кваліфікації, але займають час і впливають на собівартість виробу. Застосування простих недорогих пристроїв знижує час на обробку проводів та покращує якість заготовок. Обладнання окупає себе за кілька місяців і не потребує спеціального обслуговування та умов експлуатації.
Різання та зачищення проводу і кабелю
Різання та зачищення проводу і кабелю
Різання та зачищення проводу і кабелю

Обладнання для мірного нарізання, чищення проводів і кабелів. Різання, чищення верхнього покриття кабелів і покриття внутрішніх проводів.

Зняття ізоляції проводу і кабелю
Зняття ізоляції проводу і кабелю
Зняття ізоляції проводу і кабелю

Обладнання для чищення проводів. Чищення верхнього покриття кабелів і покриття внутрішніх проводів. Чищення коаксіальних і силових кабелів.

Обтискання  контактів
Обтискання контактів
Обтискання контактів

Обладнання для пресування контактів (терміналів). Автоматичне і напів-автоматичне обладнання для кремпування контактів.