smt-prof@smt-prof.com.ua

Устаткування для опресування контактів застосовується для збільшення продуктивності та досягнення високої якості обтиску. За принципом дії преси бувають пневматичні та електромеханічні. Устаткування має змінні аплікатори під певні типи наконечників задля забезпечення оптимальних параметрів опресовування. Обладнання дозволяє отримати високу якість опресування. Просте в експлуатації. Потребує мінімального технічного обслуговування.

Пресування контактів

Обробка проводів та кабелів
Устаткування для опресування контактів застосовують для автоматизації технологічних процесів кріплення контактних наконечників на дротах. Устаткування має стаціонарну конфігурацію для застосування на виробничих ділянках та портативне настільне виконання для складальних місць у дрібносерійному виробництві та виробництві прототипів. Автоматичне обладнання для опресування контактів комплектується матрицями під певні види наконечників, що подаються у упаковці (стрічка). Можуть мати додаткові функції (напр. зачистка ізоляції). Портативні пристрої мають змінні аплікатори і працюю з розсипом.
Підвищення продуктивності

KS-T808 Пристрій опресування контактів у розсипі

Обладнання обжимання контактів

Устаткування для обтискання контактів, що постачаються в розсипу. Устаткування має широку номенклатуру аплікаторів, які підбираються під термінал

KS-T903 Машина для опресування контактів та зачистки проводу

Обладнання обжимання контактів

Напівавтоматична машина для обтискання контактів, терміналів, що постачаються у стрічці. Автоматична зачистка ізоляції перед кремпуванням терміналів

KS-T930 Серія машин для опресування контактів у стрічці

Обладнання обжимання контактів

Напівавтоматична машина для обтискання контактів, терміналів що постачаються у стрічці Устаткування має широку номенклатуру аплікаторів під контакти

Для отримання повної інформації контактуйте з нашими фахівцями.

Ми на зв'язку повний робочий день!

НАБИРАЙТЕ ЗАРАЗ!

050.440.9925

Повідомлення
Обладнання для оброблення проводу

Автоматизація процесів різання і чищення
Оброблення проводів і кабелів

Виробництво електроніки поки не змогло уникнути проводового монтажу, який важко автоматизувати. Особливо багато часу займають технологічні процеси підготовки проводів та кабелів: різання дроту, зачистка ізоляції, запресування контактів, лудіння. Ці операції не вимагають високої кваліфікації, але займають час і впливають на собівартість виробу. Застосування простих недорогих пристроїв знижує час на обробку проводів та покращує якість заготовок. Обладнання окупає себе за кілька місяців і не потребує спеціального обслуговування та умов експлуатації.
Різання та зачищення проводу і кабелю
Різання та зачищення проводу і кабелю
Різання та зачищення проводу і кабелю

Обладнання для мірного нарізання, чищення проводів і кабелів. Різання, чищення верхнього покриття кабелів і покриття внутрішніх проводів.

Зняття ізоляції проводу і кабелю
Зняття ізоляції проводу і кабелю
Зняття ізоляції проводу і кабелю

Обладнання для чищення проводів. Чищення верхнього покриття кабелів і покриття внутрішніх проводів. Чищення коаксіальних і силових кабелів.

Обтискання  контактів
Обтискання контактів
Обтискання контактів

Обладнання для пресування контактів (терміналів). Автоматичне і напів-автоматичне обладнання для кремпування контактів.