smt-prof@smt-prof.com.ua

Обладнання для обробки проводів для різання та зачистки застосовується для різних видів проводів та кабелів у широкому діапазоні розмірів: багатошарові дроти, плоскі дроти, багатожильні плоскі, з подвійною ізоляцією та ін. Устаткування дозволяє одночасно робити лудіння та скручування дротів. Машини мають компактну конструкцію. Дозволяють змінювати основні технологічні параметри задля досягнення максимальної якості підготовки проводів.

Мірне різання та зачистка

Обробка проводів та кабелів
Обладнання для різання та зачистки дротів застосовують для автоматизації основних технологічних процесів обробки дроту: мірне різання, зачистка ізоляції та лудіння. Процеси відбуваються автоматично. Попередньо встановлюються технологічні параметри: довжина відрізків, довжина зачистки, глибина зачистки та ін. Устаткування для різання та зачистки проводів працює з широким діапазоном діаметрів проводів. Підготовляються багатожильні кабелі, коаксіальні кабелі, плоскі дроти з різними типами ізоляції.
Підвищення продуктивності

KS-W602 Бюджетна машина різання та зачистки дроту до 4мм²

Обладнання різання зачищення проводів

Автоматична машина для мірного різання та зачистки проводів перетином до 4 мм. Програмування довжини довжини зачистки. Можливість не повного зачищення.

KS-W604 Установка для обробки коротких відрізків проводів

Обладнання різання зачищення проводів

Автоматична машина для мірного різання та зачистки покриття коротких відрізків проводів перетином до 4 мм.кв. Програмування довжини зачистки проводу

KS-W606 Машина різання та чищення дроту до 10 мм²

Обладнання різання зачищення проводів

Автоматична машина мірного різання, чищення проводів перетином до 10 мм. Програмування відрізка і довжини зачистки. Можливість не повного зачищення.

KS-W611 Автоматизированная система хранения компонентов

Обладнання різання зачищення проводів

Автоматична машина різання та зачищення кабелів зовнішнім діаметром до 6 мм. Зачищення зовнішнього покриття та ізоляції внутрішніх проводів за цикл.

KS-W6231 Машина різання та зачищення дроту до 35 мм²

Обладнання різання зачищення проводів

Автоматична машина різання і зачистки проводів перетином до 35 мм Програмування довжини відрізка і довжини зачистки. Можливість не повного зачищення

KS-W1022 Машина різання та зачистки кабелю та проводу

Обладнання різання зачищення проводів

Автоматична машина різання і зачистки кабелів зовнішнім діаметром до 6 мм Зачистка зовнішнього покриття і ізоляції внутрішніх проводів в один прохід

Для отримання повної інформації контактуйте з нашими фахівцями.

Ми на зв'язку повний робочий день!

НАБИРАЙТЕ ЗАРАЗ!

050.440.9925

Повідомлення
Обладнання для оброблення проводу

Автоматизація процесів різання і чищення
Оброблення проводів і кабелів

Виробництво електроніки поки не змогло уникнути проводового монтажу, який важко автоматизувати. Особливо багато часу займають технологічні процеси підготовки проводів та кабелів: різання дроту, зачистка ізоляції, запресування контактів, лудіння. Ці операції не вимагають високої кваліфікації, але займають час і впливають на собівартість виробу. Застосування простих недорогих пристроїв знижує час на обробку проводів та покращує якість заготовок. Обладнання окупає себе за кілька місяців і не потребує спеціального обслуговування та умов експлуатації.
Різання та зачищення проводу і кабелю
Різання та зачищення проводу і кабелю
Різання та зачищення проводу і кабелю

Обладнання для мірного нарізання, чищення проводів і кабелів. Різання, чищення верхнього покриття кабелів і покриття внутрішніх проводів.

Зняття ізоляції проводу і кабелю
Зняття ізоляції проводу і кабелю
Зняття ізоляції проводу і кабелю

Обладнання для чищення проводів. Чищення верхнього покриття кабелів і покриття внутрішніх проводів. Чищення коаксіальних і силових кабелів.

Обтискання  контактів
Обтискання контактів
Обтискання контактів

Обладнання для пресування контактів (терміналів). Автоматичне і напів-автоматичне обладнання для кремпування контактів.