smt-prof@smt-prof.com.ua

Автомати встановлення компонентів

Обладнання для встановлення електронних компонентів на поверхню та в отвори друкованих плат. Від прототипування - до багато серійного виробництва.
Обладнання для поверхневого монтажу для встановлення електронних компонентів SMD на друковані плати. Ручні і напів-автоматичні маніпулятори для встановлення компонентів застосовуються в умовах дрібносерійного виробництва, у виробництві прототипів, для лабораторій і навчальних закладів. Автомати встановлення компонентів початкового рівня застосовують в умовах дрібносерійного виробництва, для автоматизації процесів поверхневого монтажу SMT. Автомати встановлення компонентів для роботи в лінії, застосовують в умовах серійного і багато серійного виробництва.

SMART

popup video
Автомати встановлення компонентів

Обладнання для поверхневого монтажу, для встановлення електронних компонентів SMD на контактні площадки друкованих плат за технологією поверхневого монтажу SMT - автомати встановлення компонентів SMD. Машини для встановлення електронних компонентів застосовуються для автоматизації технології поверхневого монтажу SMT в умовах серійного виробництва монтажу друкованих плат в складі лінії SMT і як окреме обладнання в умовах дрібносерійного виробництва для виробів з підвищеними вимогами в експлуатації.


Докладно...

АВТОМАТИ

popup video
Автомати встановлення компонентів SMD середнього рівня

Автомати встановлення компонентів середнього рівня (mid range) успішно використовуються, як в дрібносерійному так і серійному виробництвах. Машини мають модульну конструкцію і велику кількість додаткового обладнання, що дозволяють оптимально настроїти машину під поставлені завдання. Автомати працюють в складі виробничої лінії і як окреме обладнання з розширеною базою податчиків компонентів.


Докладно...

НАСТІЛЬНІ

popup video
Автомати SMD початкового рівня

Обладнання для поверхневого монтажу для встановлення електронних компонентів SMD на контактні площадки друкованих плат за технологією поверхневого монтажу SMT - автомати встановлення компонентів. Дане обладнання для встановлення електронних компонентів застосовується для автоматизації технології поверхневого монтажу SMT в умовах дрібносерійного виробництва монтажу друкованих плат і для виробництва прототипів в лабораторних умови. Експлуатація обладнання не потребує особливих умов і кваліфікації і дозволяє збирати електронні вироби в гаражі або в квартирі :).


Докладно...

РУЧНІ

popup video
Ручні маніпулятори для компонентів SMD

Обладнання для поверхневого монтажу для ручного встановлення електронних компонентів SMD на контактні площадки друкованих плат за технологією поверхневого монтажу SMT. Маніпулятор може мати вбудований дозатор паяльної пасти, що дозволяє робити нанесення паяльної пасти і встановлення SMD на одному робочому місці. Устаткування має модульну конструкцію для складання оптимального рішення під умови замовника. Застосовується для встановлення електронних компонентів за технологією поверхневого монтажу SMT в умовах дрібносерійного виробництва монтажу друкованих плат і виробництва прототипів.


Докладно...

Для отримання повної інформації контактуйте з нашими фахівцями.

Ми на зв'язку повний робочий день!

НАБИРАЙТЕ ЗАРАЗ!

050.440.9925

Повідомлення
Устаткування для SMT

Автоматизація складання плат
Поверхневий монтаж

Поверхневий монтаж або технологія поверхневого монтажу (SMT) - це сукупність технологічних процесів монтажу електронних компонентів SMD на поверхню друкованих плат. Технологія включає в себе три основні процеси. Нанесення паяльної пасти на контактні площадки друкованих плат через металевий трафарет або за допомогою дозатора. Встановлення електронних компонентів використовуючи спеціальні автоматичні машини з вакуумним захопленням електронних компонентів. Оплавлення паяльної пасти з встановленими компонентами SMD в спеціальній паяльний печі.
Принтери паяльної пасти
Принтери паяльної пасти
Принтери паяльної пасти

Устаткування для нанесення паяльної пасти через металевий трафарет на контактні площадки друкованих плат.

Машини для встановлення SMD
Машини для встановлення SMD
Машини для встановлення SMD

Обладнання для автоматичного встановлення електронних компонентів SMD на друковані плати. Машини для роботи в лінії і окремо.

Печі оплавлення паяльної пасти
Печі оплавлення паяльної пасти
Печі оплавлення паяльної пасти

Паяльні печі для конвекційного плавлення паяльної пасти. Окреме обладнання та конвеєрні печі для роботи в лінії.

Інспекція нанесення пасти - SPI
Інспекція нанесення пасти - SPI
Інспекція нанесення пасти - SPI

Автоматична оптична інспекція нанесення паяльної пасти на контактні площадки друкованих плат. Машини для 3D вимірювання.

Інспекція після пайки - AOI
Інспекція після пайки - AOI
Інспекція після пайки - AOI

Автоматична оптична інспекція якості монтажу електронних компонентів після оплавлення паяльної пасти. 3D AOI.

Переміщення друкованих плат
Переміщення друкованих плат
Переміщення друкованих плат

Конвеєри для переміщення плат у виробничій лінії. Пристрої завантаження і вивантаження плат. Конвеєри та буфери.

High End Обладнання

Мінімальні ризики при постачанні обладнання. Машини від лідируючих виробників обладнання для монтажу плат.

Комплексні рішення

Оптимізовані комплексні виробничі рішення під вимоги Замовника. Організація виробничих процесів.

Запуск обладнання і навчання

Пусконалагоджувальні роботи для запуску обладнання Замовника. Відпрацювання процесів. Технічне навчання.

Технічна підтримка

Технічна і технологічна підтримка віддалено по телефону та електронною поштою. Виїзд фахівців на вимогу.