smt-prof@smt-prof.com.ua

Печі паяльні

Печі паяльні для оплавлення паяльної пасти. Застосовуються для поверхнево монтажу - SMT. Від прототипування - до багато серійного виробництва.
Обладнання для поверхневого монтажу для встановлення електронних компонентів SMD на друковані плати. Ручні і напів-автоматичні маніпулятори для встановлення компонентів застосовуються в умовах дрібносерійного виробництва, у виробництві прототипів, для лабораторій і навчальних закладів. Автомати встановлення компонентів початкового рівня застосовують в умовах дрібносерійного виробництва, для автоматизації процесів поверхневого монтажу SMT. Автомати встановлення компонентів для роботи в лінії, застосовують в умовах серійного і багато серійного виробництва.

SMART ПЕЧІ

popup video
Серійне виробництво

Обладнання для монтажу електронних компонентів SMD на поверхню друкованих плат (SMT) конвеєрного типу для лінії. Обладнання призначене для оплавлення паяльної пасти на контактних площадках друкованих плат. Застосовується в умовах серійного і багато серійного виробництва монтажу друкованих плат для технології поверхневого монтажу SMT, як обладнання працює в складі лінії SMT. Може застосовуватися в умовах дрібносерійного монтажу друкованих плат, як окреме обладнання, для паяння виробів з підвищеними вимогами в експлуатації. Підвищує продуктивності і якість технологічних процесів монтажу SMD на друковані плати для технології поверхневого монтажу (SMT).


Докладно...

КОНВЕЄРНІ

popup video
Печі паяльні конвеєрні середнього рівня

Обладнання для монтажу електронних компонентів SMD на поверхню друкованих плат SMT - конвеєрного типу. Обладнання призначене для оплавлення паяльної пасти на контактних площадках друкованих плат з мінімальним температурним навантаженням для компонентів. Застосовується в умовах дрібносерійного і серійного виробництва монтажу друкованих плат для роботи в лінії і як окреме обладнання. Підвищує продуктивності і якість технологічних процесів монтажу SMD на друковані плати.


Докладно...

НАСТІЛЬНІ

popup video
Паяльні печі початкового рівня

Обладнання для монтажу електронних компонентів SMD на поверхню друкованих плат SMT камерного і конвеєрного типів. Устаткування призначене для оплавлення паяльної пасти на контактних площадках друкованих плат. Застосовується в умовах дрібносерійного виробництва монтажу друкованих плат і виробництва прототипів в лабораторних або домашніх умовах. Підвищує продуктивності і якість технологічних процесів монтажу SMD на друковані плати для технології поверхневого монтажу (SMT).


Докладно...

Для отримання повної інформації контактуйте з нашими фахівцями.

Ми на зв'язку повний робочий день!

НАБИРАЙТЕ ЗАРАЗ!

050.440.9925

Повідомлення
Устаткування для SMT

Автоматизація складання плат
Поверхневий монтаж

Поверхневий монтаж або технологія поверхневого монтажу (SMT) - це сукупність технологічних процесів монтажу електронних компонентів SMD на поверхню друкованих плат. Технологія включає в себе три основні процеси. Нанесення паяльної пасти на контактні площадки друкованих плат через металевий трафарет або за допомогою дозатора. Встановлення електронних компонентів використовуючи спеціальні автоматичні машини з вакуумним захопленням електронних компонентів. Оплавлення паяльної пасти з встановленими компонентами SMD в спеціальній паяльний печі.
Принтери паяльної пасти
Принтери паяльної пасти
Принтери паяльної пасти

Устаткування для нанесення паяльної пасти через металевий трафарет на контактні площадки друкованих плат.

Машини для встановлення SMD
Машини для встановлення SMD
Машини для встановлення SMD

Обладнання для автоматичного встановлення електронних компонентів SMD на друковані плати. Машини для роботи в лінії і окремо.

Печі оплавлення паяльної пасти
Печі оплавлення паяльної пасти
Печі оплавлення паяльної пасти

Паяльні печі для конвекційного плавлення паяльної пасти. Окреме обладнання та конвеєрні печі для роботи в лінії.

Інспекція нанесення пасти - SPI
Інспекція нанесення пасти - SPI
Інспекція нанесення пасти - SPI

Автоматична оптична інспекція нанесення паяльної пасти на контактні площадки друкованих плат. Машини для 3D вимірювання.

Інспекція після пайки - AOI
Інспекція після пайки - AOI
Інспекція після пайки - AOI

Автоматична оптична інспекція якості монтажу електронних компонентів після оплавлення паяльної пасти. 3D AOI.

Переміщення друкованих плат
Переміщення друкованих плат
Переміщення друкованих плат

Конвеєри для переміщення плат у виробничій лінії. Пристрої завантаження і вивантаження плат. Конвеєри та буфери.

High End Обладнання

Мінімальні ризики при постачанні обладнання. Машини від лідируючих виробників обладнання для монтажу плат.

Комплексні рішення

Оптимізовані комплексні виробничі рішення під вимоги Замовника. Організація виробничих процесів.

Запуск обладнання і навчання

Пусконалагоджувальні роботи для запуску обладнання Замовника. Відпрацювання процесів. Технічне навчання.

Технічна підтримка

Технічна і технологічна підтримка віддалено по телефону та електронною поштою. Виїзд фахівців на вимогу.