smt-prof@smt-prof.com.ua

Розділення групових панелей

Автоматизація процесів розділення групових панелей друкованих плат. Лазерна та фрезерна обробка плат. Бюджетне настільне обладнання
Обладнання для автоматизації та механізації процесів розділення групових заготовок (панелей) друкованих плат при виробництві електронних виробів. Автоматизація процесів поділу друкованих плат дозволяє не тільки збільшити ефективність виробництва. Застосування автоматичного обладнання для розділення мінімально знижує механічні напруги в матеріалі друкованої плати, що знижує ризики виникнення дефектів в процесі експлуатації виробу.

LASER

popup video
Розділення плат лазером

Інноваційні автоматичне обладнання для розділення групових заготовок (панелей) друкованих плат. Машини незамінні при виробництві сучасної електроніки на базі гнучких плат, які активно застосовуються в портативній електроніці, смартфонах, ультрабуки, в розумному одязі та ін. Машини забезпечують всі необхідні вимоги до чистоти різання (відсутність окалини після різання) і безпеки робочого місця (витяжна система і фільтрація ), що дозволяє застосовувати обладнання в чистих виробництвах.


Докладно...

ROUTER

popup video
Фрезерне розділення плат

Швидкісне автоматичне обладнання для розділення групових заготовок (панелей) друкованих плат. Як ріжучий інструмент використовується фреза. Устаткування має бюджетне напів-автоматичне виконання з ручним завантаженням плат для роботи поза лінією для дрібносерійного виробництва. Для серійного і багатосерійного виробництв застосовуються лінійні машини з автоматичним завантаженням плат і автоматичним вивантаженням плат роботом-маніпулятором в тару або відразу в упаковку. Можливі спеціальні рішення під технічне завдання замовника.


Докладно...

CUTTER

popup video
Розділення скрайбованих панелей

Бюджетне настільне обладнання для розділення попередньо скрайбованих друкованих плат. Для розділення в обладнання застосовуються дискові і лінійні ножі. Найпростіші механічні пристрої поділу плат, де плата руками протягується між двома дисковими ножами. Більш просунуті пристрої мають привід переміщення ножів і дозволяють автоматично змінювати зазори між ножами, що забезпечує поділ плат в кілька етапів. Даний режим зводить до мінімуму механічне напруження в матеріалі плати і зменшує потенційний рівень дефектів, які можуть проявиться в процесі експлуатації виробу.


Докладно...

Для отримання повної інформації контактуйте з нашими фахівцями.

Ми на зв'язку повний робочий день!

НАБИРАЙТЕ ЗАРАЗ!

050.440.9925

Повідомлення
Устаткування для SMT

Автоматизація складання плат
Поверхневий монтаж

Поверхневий монтаж або технологія поверхневого монтажу (SMT) - це сукупність технологічних процесів монтажу електронних компонентів SMD на поверхню друкованих плат. Технологія включає в себе три основні процеси. Нанесення паяльної пасти на контактні площадки друкованих плат через металевий трафарет або за допомогою дозатора. Встановлення електронних компонентів використовуючи спеціальні автоматичні машини з вакуумним захопленням електронних компонентів. Оплавлення паяльної пасти з встановленими компонентами SMD в спеціальній паяльний печі.
Принтери паяльної пасти
Принтери паяльної пасти
Принтери паяльної пасти

Устаткування для нанесення паяльної пасти через металевий трафарет на контактні площадки друкованих плат.

Машини для встановлення SMD
Машини для встановлення SMD
Машини для встановлення SMD

Обладнання для автоматичного встановлення електронних компонентів SMD на друковані плати. Машини для роботи в лінії і окремо.

Печі оплавлення паяльної пасти
Печі оплавлення паяльної пасти
Печі оплавлення паяльної пасти

Паяльні печі для конвекційного плавлення паяльної пасти. Окреме обладнання та конвеєрні печі для роботи в лінії.

Інспекція нанесення пасти - SPI
Інспекція нанесення пасти - SPI
Інспекція нанесення пасти - SPI

Автоматична оптична інспекція нанесення паяльної пасти на контактні площадки друкованих плат. Машини для 3D вимірювання.

Інспекція після пайки - AOI
Інспекція після пайки - AOI
Інспекція після пайки - AOI

Автоматична оптична інспекція якості монтажу електронних компонентів після оплавлення паяльної пасти. 3D AOI.

Переміщення друкованих плат
Переміщення друкованих плат
Переміщення друкованих плат

Конвеєри для переміщення плат у виробничій лінії. Пристрої завантаження і вивантаження плат. Конвеєри та буфери.

High End Обладнання

Мінімальні ризики при постачанні обладнання. Машини від лідируючих виробників обладнання для монтажу плат.

Комплексні рішення

Оптимізовані комплексні виробничі рішення під вимоги Замовника. Організація виробничих процесів.

Запуск обладнання і навчання

Пусконалагоджувальні роботи для запуску обладнання Замовника. Відпрацювання процесів. Технічне навчання.

Технічна підтримка

Технічна і технологічна підтримка віддалено по телефону та електронною поштою. Виїзд фахівців на вимогу.