smt-prof@smt-prof.com.ua

Миючі рідини для друкованих плат

Рідина для струменевого миття плат
Миючі рідини для струминевого очищення друкованих плат дозволяють ефективно видаляти залишки флюсу та паяльної пасти з поверхні друкованих плат, застосовуючи спеціальне обладнання для струминевого миття. Рідини для відмивання плат рекомендуються для виробів з підвищеними вимогами до експлуатації: автомобільна електроніка, промислові системи управління, прилади життєзабезпечення, медична техніка, військова. Рекомендується для виробів з наступними процесами нанесенням вологозахисних покриттів для покращення адгезії та зниження ризику виникнення струмопровідних середовищ під захисним покриттям.
SMART технології очищення плат від ZESTRON

VIGON A201 Рідини на водній основі для струменевого очищення плат

Рідина для струменевого миття плат

Рідина на водяній основі для струменевого відмивання плат після монтажу. Застосовується для відмивання забруднень з-під низьких компонентів SMD.

Для отримання повної інформації контактуйте з нашими фахівцями.

Ми на зв'язку повний робочий день!

НАБИРАЙТЕ ЗАРАЗ!

050.440.9925

Повідомлення
Матеріали для чищення

Миття плат і трафаретів
Технологічні процеси очищення

Матеріали для очищення застосовуються для трьох основний процесів у виробництві електроніки. Очищення зібраних друкованих плат від залишків паяльних матеріалів та інших забруднень в процесі виробництва. У поверхневому монтажі рідини для миття використовуються для очищення трафаретів в принтері (нижнє очищення) і в окремих машинах для миття трафаретів. Окремий розділ складають миючі рідини, які використовуються для миття технологічного оснащення (палети для паяння хвилею припою і для нанесення захисних покриттів) і частин паяльного обладнання (пастки флюсу та ін.).

Миючі рідини для очищення друкованих плат після паяння. Багаторазові водні розчини з можливістю регенерації активних властивостей.

Миючі рідини для очищення трафаретів для нанесення пасти. Матеріали для використання в принтера паяльної пасти і окремо.

Миття устаткування
Миття устаткування
Миття устаткування

Миючі рідини для очищення технологічної оснастки для пайки (палети) і для нанесення захисних покриттів. Матеріали для проведення ТО.

Контроль концентрації
Контроль концентрації
Контроль концентрації

Методи та системи для визначення концентрації миючого розчину. Автоматичні системи регулювання та хімічні набори для визначення концентрації

Аналіз чистоти плат
Аналіз чистоти плат
Аналіз чистоти плат

Аналіз чистоти поверхні друкованих плат на наявність забруднень. Тестові набори, що дозволяють за допомогою зміни кольору поверхні визначити наявність залишків активаторів